| نام تجاری: | HONGQI |
| شماره مدل: | HQ054 |
| مقدار تولیدی: | پنجاه تا |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| زمان تحویل: | قابل مذاکره |
| شرایط پرداخت: | L/C، D/A، T/T |
| نوع لایه | ویژگی ها | درخواست ها |
|---|---|---|
| صفحه ی تک لایه ای | ساختار ساده | کنترل صنعتی، ابزار الکترونیکی، مدارهای ساده |
| صفحه دو طرفه | دو لايه ورق مسي، زياد شدن لوله ها، مسیرهای رسانا | تلفن های همراه، ابزار خودرو، محصولات پیچیده |
| رنگ | ویژگی ها | درخواست ها |
|---|---|---|
| زرد | برای اکثر محصولات مناسب است | محصولات مختلف کابل |
| سیاه | از نوع بالا، جذب نور | خودروها، تلفن های همراه، صفحه نمایش LED |
| سفید | پوشش سفید اضافی برای بازتاب | لوازم روشنایی، صفحه نمایش LED، محصولات زیبایی پزشکی |
| نوع تخته | گزینه های ضخامت موجود |
|---|---|
| صفحه ی تک صفحه ی FPC دقیق | 18mm (0.5oz) ، 35mm (1oz) |
| صفحه دو لایه FPC دقیق | 12mm (0.33oz) ، 18mm (0.5oz) ، 35mm (1oz) |
| پانل واحد FPC معمولی | 18mm، 25mm، 35mm (1 اونس) ، 50mm |
| تخته دو لایه FPC معمولی | 18-25mm، 25-25mm، 35-35mm، 35-70mm |
| نام تجاری: | HONGQI |
| شماره مدل: | HQ054 |
| مقدار تولیدی: | پنجاه تا |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| جزئیات بسته بندی: | بسته بندی شده با جعبه های کاغذی قوی |
| شرایط پرداخت: | L/C، D/A، T/T |
| نوع لایه | ویژگی ها | درخواست ها |
|---|---|---|
| صفحه ی تک لایه ای | ساختار ساده | کنترل صنعتی، ابزار الکترونیکی، مدارهای ساده |
| صفحه دو طرفه | دو لايه ورق مسي، زياد شدن لوله ها، مسیرهای رسانا | تلفن های همراه، ابزار خودرو، محصولات پیچیده |
| رنگ | ویژگی ها | درخواست ها |
|---|---|---|
| زرد | برای اکثر محصولات مناسب است | محصولات مختلف کابل |
| سیاه | از نوع بالا، جذب نور | خودروها، تلفن های همراه، صفحه نمایش LED |
| سفید | پوشش سفید اضافی برای بازتاب | لوازم روشنایی، صفحه نمایش LED، محصولات زیبایی پزشکی |
| نوع تخته | گزینه های ضخامت موجود |
|---|---|
| صفحه ی تک صفحه ی FPC دقیق | 18mm (0.5oz) ، 35mm (1oz) |
| صفحه دو لایه FPC دقیق | 12mm (0.33oz) ، 18mm (0.5oz) ، 35mm (1oz) |
| پانل واحد FPC معمولی | 18mm، 25mm، 35mm (1 اونس) ، 50mm |
| تخته دو لایه FPC معمولی | 18-25mm، 25-25mm، 35-35mm، 35-70mm |