|
|
| نام تجاری: | HONGQI |
| شماره مدل: | HQ045 |
| مقدار تولیدی: | پنجاه تا |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| زمان تحویل: | قابل مذاکره |
| شرایط پرداخت: | L/C، D/A، T/T |
| رنگ | درخواست ها |
|---|---|
| زرد | مناسب برای اکثر محصولات از جمله کاربردهای مختلف کابل |
| سیاه | معمولاً در محصولات پیشرفته یا جذب نور مانند اتومبیل ها، تلفن های همراه و صفحه نمایش LED استفاده می شود |
| سفید | دارای پوشش سفید اضافی برای کاربردهای بازتاب دهنده از جمله لوازم روشنایی، صفحه نمایش LED و محصولات زیبایی پزشکی |
| نوع تخته | گزینه های ضخامت موجود |
|---|---|
| صفحه ی تک صفحه ی FPC دقیق | 18mm (0.5oz) ، 35mm (1oz) |
| صفحه دو لایه FPC دقیق | 12mm (0.33oz) ، 18mm (0.5oz) ، 35mm (1oz) |
| پانل واحد FPC معمولی | 18mm، 25mm، 35mm (1 اونس) ، 50mm |
| تخته های دو لایه FPC معمولی | 18-25mm، 25-25mm، 35-35mm، 35-70mm |
|
| نام تجاری: | HONGQI |
| شماره مدل: | HQ045 |
| مقدار تولیدی: | پنجاه تا |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| جزئیات بسته بندی: | بسته بندی شده با جعبه های کاغذی قوی |
| شرایط پرداخت: | L/C، D/A، T/T |
| رنگ | درخواست ها |
|---|---|
| زرد | مناسب برای اکثر محصولات از جمله کاربردهای مختلف کابل |
| سیاه | معمولاً در محصولات پیشرفته یا جذب نور مانند اتومبیل ها، تلفن های همراه و صفحه نمایش LED استفاده می شود |
| سفید | دارای پوشش سفید اضافی برای کاربردهای بازتاب دهنده از جمله لوازم روشنایی، صفحه نمایش LED و محصولات زیبایی پزشکی |
| نوع تخته | گزینه های ضخامت موجود |
|---|---|
| صفحه ی تک صفحه ی FPC دقیق | 18mm (0.5oz) ، 35mm (1oz) |
| صفحه دو لایه FPC دقیق | 12mm (0.33oz) ، 18mm (0.5oz) ، 35mm (1oz) |
| پانل واحد FPC معمولی | 18mm، 25mm، 35mm (1 اونس) ، 50mm |
| تخته های دو لایه FPC معمولی | 18-25mm، 25-25mm، 35-35mm، 35-70mm |