|
|
| نام تجاری: | HONGQI |
| شماره مدل: | HQ30128 |
| مقدار تولیدی: | 500 قطعه |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| زمان تحویل: | 8-15 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | L/C ، D/A ، T/T |
| نوع تخته | گزینه های ضخامت |
|---|---|
| صفحه ی تک صفحه ی FPC دقیق | 18μm (0.5oz) ، 35μm (1oz) |
| FPC دقیق دو لایه | 12μm (0.33oz) ، 18μm (0.5oz) ، 35μm (1oz) |
| پانل واحد FPC معمولی | 18μm، 25μm، 35μm (1 oz) ، 50μm |
| FPC معمولی دو لایه ای | 18-25μm، 25-25μm، 35-35μm، 35-70μm |
|
| نام تجاری: | HONGQI |
| شماره مدل: | HQ30128 |
| مقدار تولیدی: | 500 قطعه |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| جزئیات بسته بندی: | بسته بندی شده با جعبه های کاغذی قوی |
| شرایط پرداخت: | L/C ، D/A ، T/T |
| نوع تخته | گزینه های ضخامت |
|---|---|
| صفحه ی تک صفحه ی FPC دقیق | 18μm (0.5oz) ، 35μm (1oz) |
| FPC دقیق دو لایه | 12μm (0.33oz) ، 18μm (0.5oz) ، 35μm (1oz) |
| پانل واحد FPC معمولی | 18μm، 25μm، 35μm (1 oz) ، 50μm |
| FPC معمولی دو لایه ای | 18-25μm، 25-25μm، 35-35μm، 35-70μm |