|
|
| نام تجاری: | HONGQI |
| شماره مدل: | HQ045 |
| مقدار تولیدی: | 500 قطعه |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| زمان تحویل: | قابل مذاکره |
| شرایط پرداخت: | L/C ، D/A ، T/T |
ما تولید کنندگان حرفه ای صفحه مدار چاپی انعطاف پذیر هستیم، ارائه FPC صفحه مدار انعطاف پذیر، FPC صفحه مدار چاپی انعطاف پذیر، HDI صفحه مدار چاپی، SMD نوار نور LED،نوارهای LED COB، طراحی صفحه PCB، صفحه نمایش انعطاف پذیر LED، PCB الکترونیکی، مونتاژ مدار چاپی، مونتاژ کارت مدار، دستگاه زیبایی ماسک صورت خانگی و دستگاه رشد مو، و بیشتر.
مدل محصول:HQ045
نام محصول:صفحه نمایش انعطاف پذیر LED FPC
مشخصات محصول:صفحه مدار دو لایه ای، فیلم سیاه دو طرفه، متن سیاه، آنتی اکسیدان OSP سطح
FPC دقیق: حداکثر اندازه 240X500mm (حد 250X500mm) ، هیچ محدودیتی در اندازه حداقل.
| نوع تخته | گزینه های ضخامت موجود |
|---|---|
| صفحه ی تک صفحه ی FPC دقیق | 18mm (0.5oz) ، 35mm (1oz) |
| صفحه دو لایه FPC دقیق | 12mm (0.33oz) ، 18mm (0.5oz) ، 35mm (1oz) |
| پانل واحد FPC معمولی | 18mm، 25mm، 35mm (1 اونس) ، 50mm |
| تخته های دو لایه FPC معمولی | 18-25mm، 25-25mm، 35-35mm، 35-70mm |
به طور کلی توصیه می شود که حداقل 3 میلی لیتر استفاده شود، زیرا ابعاد کوچکتر مشکل و نرخ نقص را افزایش می دهد.
16 سال تمرکز بر طراحی صفحه مدار انعطاف پذیر FPC و تولید R&D، ارائه راه حل های شخصی، نقشه های طراحی، توسعه محصولات جدید و پشتیبانی فنی.
نمونه یا قیمت سفارش دسته با همان تکنولوژی و مواد، تکنولوژی پیشرفته، قیمت رقابتی و صرفه جویی قابل توجهی در هزینه برای مشتریان
تجهیزات پیشرفته از آلمان، ژاپن و تایوان با تولید حرفه ای و مقیاس. کارخانه تقریبا 20،000 متر مربع را با بیش از 800 کارمند و 50 پرسنل فنی ارشد پوشش می دهد.
گواهینامه سیستم بین المللی، ارائه تولید زیربنای، سیم کشی، طراحی اصل، قالب، SMT، پلاگین،و خدمات باز کردن استنسل با 16 سال تخصص فنی حرفه ای.
نمونه سازی تخصصی FPC و خدمات سفارشی سازی با خطوط تولید سریع. نمونه های دو صفحه صفحه مدار انعطاف پذیر می توانند در عرض 5-7 روز تکمیل شوند.
لطفاً توجه کنید:تمام عکس های این سایت واقعی هستند. به دلیل تغییرات در نورپردازی، زاویه عکاسی و وضوح صفحه نمایش، تصاویر ممکن است انحراف کروماتیک کمی نشان دهند.GongDong HongQi یک تولید کننده حرفه ای صفحه مدار با 16 سال سابقه در چین است. محصولات ما به روز شده و به روزرسانی سالانه. ما در تمام انواع نمونه سازی FPC و خدمات سفارشی تخصص داریم. اگر شما علاقه مند به محصولات ما هستید، لطفا نیازهای خود را به اشتراک بگذارید.ما راه حل های حرفه ای از جمله تولید زیربنایی را ارائه خواهیم داد، سیم کشی، طراحی اصل، قالب، SMT، پلاگین، و دیگر خدمات یک توقف. لطفا با ما در اینترنت یا از طریق ایمیل برای یک به یک خدمات از تیم فروش حرفه ای ما تماس بگیرید.
|
| نام تجاری: | HONGQI |
| شماره مدل: | HQ045 |
| مقدار تولیدی: | 500 قطعه |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| جزئیات بسته بندی: | بسته بندی شده با موارد کاغذ قوی |
| شرایط پرداخت: | L/C ، D/A ، T/T |
ما تولید کنندگان حرفه ای صفحه مدار چاپی انعطاف پذیر هستیم، ارائه FPC صفحه مدار انعطاف پذیر، FPC صفحه مدار چاپی انعطاف پذیر، HDI صفحه مدار چاپی، SMD نوار نور LED،نوارهای LED COB، طراحی صفحه PCB، صفحه نمایش انعطاف پذیر LED، PCB الکترونیکی، مونتاژ مدار چاپی، مونتاژ کارت مدار، دستگاه زیبایی ماسک صورت خانگی و دستگاه رشد مو، و بیشتر.
مدل محصول:HQ045
نام محصول:صفحه نمایش انعطاف پذیر LED FPC
مشخصات محصول:صفحه مدار دو لایه ای، فیلم سیاه دو طرفه، متن سیاه، آنتی اکسیدان OSP سطح
FPC دقیق: حداکثر اندازه 240X500mm (حد 250X500mm) ، هیچ محدودیتی در اندازه حداقل.
| نوع تخته | گزینه های ضخامت موجود |
|---|---|
| صفحه ی تک صفحه ی FPC دقیق | 18mm (0.5oz) ، 35mm (1oz) |
| صفحه دو لایه FPC دقیق | 12mm (0.33oz) ، 18mm (0.5oz) ، 35mm (1oz) |
| پانل واحد FPC معمولی | 18mm، 25mm، 35mm (1 اونس) ، 50mm |
| تخته های دو لایه FPC معمولی | 18-25mm، 25-25mm، 35-35mm، 35-70mm |
به طور کلی توصیه می شود که حداقل 3 میلی لیتر استفاده شود، زیرا ابعاد کوچکتر مشکل و نرخ نقص را افزایش می دهد.
16 سال تمرکز بر طراحی صفحه مدار انعطاف پذیر FPC و تولید R&D، ارائه راه حل های شخصی، نقشه های طراحی، توسعه محصولات جدید و پشتیبانی فنی.
نمونه یا قیمت سفارش دسته با همان تکنولوژی و مواد، تکنولوژی پیشرفته، قیمت رقابتی و صرفه جویی قابل توجهی در هزینه برای مشتریان
تجهیزات پیشرفته از آلمان، ژاپن و تایوان با تولید حرفه ای و مقیاس. کارخانه تقریبا 20،000 متر مربع را با بیش از 800 کارمند و 50 پرسنل فنی ارشد پوشش می دهد.
گواهینامه سیستم بین المللی، ارائه تولید زیربنای، سیم کشی، طراحی اصل، قالب، SMT، پلاگین،و خدمات باز کردن استنسل با 16 سال تخصص فنی حرفه ای.
نمونه سازی تخصصی FPC و خدمات سفارشی سازی با خطوط تولید سریع. نمونه های دو صفحه صفحه مدار انعطاف پذیر می توانند در عرض 5-7 روز تکمیل شوند.
لطفاً توجه کنید:تمام عکس های این سایت واقعی هستند. به دلیل تغییرات در نورپردازی، زاویه عکاسی و وضوح صفحه نمایش، تصاویر ممکن است انحراف کروماتیک کمی نشان دهند.GongDong HongQi یک تولید کننده حرفه ای صفحه مدار با 16 سال سابقه در چین است. محصولات ما به روز شده و به روزرسانی سالانه. ما در تمام انواع نمونه سازی FPC و خدمات سفارشی تخصص داریم. اگر شما علاقه مند به محصولات ما هستید، لطفا نیازهای خود را به اشتراک بگذارید.ما راه حل های حرفه ای از جمله تولید زیربنایی را ارائه خواهیم داد، سیم کشی، طراحی اصل، قالب، SMT، پلاگین، و دیگر خدمات یک توقف. لطفا با ما در اینترنت یا از طریق ایمیل برای یک به یک خدمات از تیم فروش حرفه ای ما تماس بگیرید.