| نام تجاری: | HONGQI |
| شماره مدل: | HQ014 |
| مقدار تولیدی: | 4800 عدد |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| زمان تحویل: | قابل مذاکره |
| شرایط پرداخت: | L/C، D/A، T/T |
| رنگ | درخواست ها |
|---|---|
| زرد | مناسب برای اکثر محصولات از جمله محصولات مختلف کابل |
| سیاه | محصولات پیشرفته یا جذب نور مانند اتومبیل ها، تلفن های همراه، صفحه نمایش LED |
| سفید | محصولات نیاز به بازتاب مانند لوازم روشنایی، صفحه نمایش LED، محصولات زیبایی پزشکی |
| نوع تخته | گزینه های ضخامت |
|---|---|
| صفحه ی تک صفحه ی FPC دقیق | 18mm (0.5oz) ، 35mm (1oz) |
| صفحه دو لایه FPC دقیق | 12mm (0.33oz) ، 18mm (0.5oz) ، 35mm (1oz) |
| پانل واحد FPC معمولی | 18mm، 25mm، 35mm (1 اونس) ، 50mm |
| تخته های دو لایه FPC معمولی | 18-25mm، 25-25mm، 35-35mm، 35-70mm |
| نام تجاری: | HONGQI |
| شماره مدل: | HQ014 |
| مقدار تولیدی: | 4800 عدد |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| جزئیات بسته بندی: | بسته بندی شده با جعبه های کاغذی قوی |
| شرایط پرداخت: | L/C، D/A، T/T |
| رنگ | درخواست ها |
|---|---|
| زرد | مناسب برای اکثر محصولات از جمله محصولات مختلف کابل |
| سیاه | محصولات پیشرفته یا جذب نور مانند اتومبیل ها، تلفن های همراه، صفحه نمایش LED |
| سفید | محصولات نیاز به بازتاب مانند لوازم روشنایی، صفحه نمایش LED، محصولات زیبایی پزشکی |
| نوع تخته | گزینه های ضخامت |
|---|---|
| صفحه ی تک صفحه ی FPC دقیق | 18mm (0.5oz) ، 35mm (1oz) |
| صفحه دو لایه FPC دقیق | 12mm (0.33oz) ، 18mm (0.5oz) ، 35mm (1oz) |
| پانل واحد FPC معمولی | 18mm، 25mm، 35mm (1 اونس) ، 50mm |
| تخته های دو لایه FPC معمولی | 18-25mm، 25-25mm، 35-35mm، 35-70mm |