|
|
| نام تجاری: | HONGQI |
| شماره مدل: | HQ052 |
| مقدار تولیدی: | 1000 عدد |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| زمان تحویل: | قابل مذاکره |
| شرایط پرداخت: | L/C، D/A، T/T |
| دسته بندی محصول | FPC دو لایه ای |
| تعداد لایه ها | دو طرفه |
| حداقل عرض خط/فاصله | 0.1mm (3mil) |
| ضخامت | 0.1 میلی متر |
| ضخامت ورق مس | 12mm (0.33oz) ، 18mm (0.5oz) ، 35mm (1oz) |
| قابلیت جوش دادن | عالی بود |
| گواهینامه | UL E477885, IATF16949, GB/T13485 |
|
| نام تجاری: | HONGQI |
| شماره مدل: | HQ052 |
| مقدار تولیدی: | 1000 عدد |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| جزئیات بسته بندی: | بسته بندی شده با جعبه های کاغذی قوی |
| شرایط پرداخت: | L/C، D/A، T/T |
| دسته بندی محصول | FPC دو لایه ای |
| تعداد لایه ها | دو طرفه |
| حداقل عرض خط/فاصله | 0.1mm (3mil) |
| ضخامت | 0.1 میلی متر |
| ضخامت ورق مس | 12mm (0.33oz) ، 18mm (0.5oz) ، 35mm (1oz) |
| قابلیت جوش دادن | عالی بود |
| گواهینامه | UL E477885, IATF16949, GB/T13485 |